Sertifikalarımız

TSE Belgemiz

Üretimde kalite anlayışının sonucu olarak TSE belgesi almış ve ’’DEKAPIPE’’ markasını tescil belgesi ile koruma altına almıştır.

Üretim Halkamızın İçinde;

Abot, dirsek, dişi başlık, dişi körtapa, erkek başlık, istavroz, adaptör geçiş parçası dişi ve erkek, adaptör geçiş parçası kelepçeli ve mandallı, kelebek hat vanası, küresel hat vanası, mandallı küresel hat vanası, redüksiyon, ters redüksiyon, yağmurlama te ile diğer yağmurlama sistem malzemeleri  de yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

MTU4YWZlOWM5MDQ4NTg

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızdır.

DekaPipe, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Sertifikası

ile belgelendirilmiştir.

 Yatırımlarını durmaksızın sürdüren DekaPipe, dünya şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir

Konum

İnönü Mah. Zeki Öztaş Cad. No:52/2 İç Kapı No:1 Ayrancılar / Torbalı İZMİR

Hakkımızda

2020 yılında plastikten mamül altyapı, sulama boruları ve ek parçaları üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Genç ve dinamik yaşına rağmen sektördeki deneyimli çalışanları ile birlikte son teknoloji üretim hatlarını bir araya getirmiştir.
 

Bizi Takip Edin

© 2022 Telif Hakları. Deka Pipe. Tüm hakları saklıdır.

 
 
 
Mesaj Yaz
Yardım ister misin?
Merhaba :)
Yardımcı olabilirim